fbpx

Gözaltı Mezoterapisi

Gözaltı Mezoterapisi

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.

Noninvaziv Mezoterapi’nin önemli özelliklerinden biri içeriğinde bulunan etkin karışımdır. Ayarlanmış oranlarda TCA (Tricarboksilik asit) ve H2O2 kombinasyonu içeren yöntem, cilde hasar vermeden fibroblast büyüme faktörlerini uyararak ciltte etki sağlar. Böylece ciltte iğne kullanmadan, iğnesiz olarak bio güçlendirme ve canlandırma sağlanır. Uygulama sonrasında cilt altında kolajen üretimi ve güçlü lifting etkisi devam ederek cildin sorunlarını tedavi eder ve yeni kolajen oluşumunu tetikleyerek hücrelerde biyolojik uyarım gerçekleştirir.

Mezoterapi yaptırmak isteyen, ancak iğneleme işleminden korkan hastalar için ideal olan Noninvaziv Mezoterapi, gözaltı mezoterapisinde, yüz, boyun, göğüs ve dekolte bölgelerinde yaşanan sarkma, gevşemeye yönelik sıkılaştırma, skar ve iz tedavisi, çatlak tedavisi ve leke tedavisinde kullanılır. Uygulamadan başarılı sonuçlar da elde edilmektedir.

 

Gözaltı Mezoterapisinde diğer bölgelere uygulanan işlem prosedürü izlenmelidir.

blank blank  blank

Gözaltı mezoterapisinde blankMESO Eye Lift, cildin sıkılığını arttırdığı bilinen dimetilaminoetanol veya DMAE içerir. Bir başka önemli bileşen, sıkılaştırıcı özellikleri ile eşit derecede bilinen bir histidin türevi olan dipeptit karnosindir.

MESO Eye Lift’in hiçbir yan etkisi yoktur ve tedavi diğer mezoterapi kokteylleri ve botulinyum toksinleri (Botoks) ile uyumludur. Bu nedenle daha sıkı ve daha güçlü bir cilt için hem narin hem de etkili bir ajandır. Mezo kokteyl de doping ilişkilerinde negatiftir.

Gözaltı mezoterapisinde Meso Eye Lift, etkisini kolayca hissedebileceğiniz bir yöntemdir.

blank

İğnesiz Non-invaziv Mezoterapi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız