fbpx

Kariyer imkanları

2018 yılından beri, Danimarka “Mesoskinline” Firmasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş, sektöre etkinliği kanıtlanmış, sağlıklı ve 20 yıllık Ar-Ge sonucunda kaliteli ürünler dağıtan bir şirketiz.

Profesyonel pratisyenler için ürün ve ekipmanlar sunmak. Avrupa’nın en yetenekli araştırmacıları ve laboratuvarları ile birlikte benzersiz malzemelerle yeni ürünler geliştirmek. Kozmetik, tıbbi, estetik tedaviler ve eğitim. En son bilgileri ve en güçlü yetkinlikleri sürekli olarak korumaya çalışıyoruz.

Tüm hammaddeler, mezo kokteyller ve diğer mezo ürünleri için gereksinimleri karşılamalarını sağlamak için tarafımızdan özenle seçilir. Üretim süreci ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistemlerine göre kontrole tabidir. Üretimden sonra, tüm ürünler ambalaj vb. dahil olmak üzere test edilir ve denetlenir.

Hedefli tedaviler ile cilt yenileme, fotoğraf koruma, soyma. Klinikler, hekimler, uzmanlar, güzellik uzmanları ve dermatologlar için güvenli ve yenilikçi ürünlerle yöntem sunmak.

mesoskinline türkiye

40 ülkede, 150’ye yakın klinik ve distribütörlük ağı, 20 yılı aşkın AR-GE çalışması ve Avrupanın en güvenilir sağlıklı mezoterapi ürünleri ile mesoskinline ile çalışmayı düşünüyorsanız aşağıdaki ilanlarımıza bir göz atmanızı öneririz.

Açık Pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
Güzelliğimizi paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz Tüm Bölgeler Distribütör ve Bayi 8 Eylül 2020
Academy-Year-Mesoskinline
nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin lütfen.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ihtiyacınız mı var?