fbpx
Mesoskinline lab1

blankmesoskinline ® MESOTECH ®işbirliği ile üretilen ürünler  , araştırma, geliştirme, inovasyon, üretim ve steril tıbbi cihazlar, güzellik ve sağlık kurumları için estetik ve cilt bakım çözümleri dağıtım tecrübesi 25 yılı aşkın bir İtalyan ilaç laboratuvardır.

mesoskinline  ®  ürünleri karıştırma bilim ve yaratıcılık ile yıl boyunca güçlü bir etkisi kanıtlanmış benzersiz malzemelerle, MESOTECH orijinal formüller dayanmaktadır. Bu nedenle mezoskinlin ürünleriyle tedavi sonuçlarını belgeleyen bir dizi çalışma vardır.

Müşterilerimize en yüksek kalite standartlarını karşılayan mükemmel ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Belirli uygulamalar için içeriklerimizin performansını artırmak amacıyla mesoskinline ve mesotech ® tarafından yenilikçi teknolojiler geliştirilmiştir .

Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak günlük işimizin bir parçasıdır ve kaliteli bir kültürü üretim sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak yaymayı taahhüt eden verimli ve dinamik bir kalite sistemi ile desteklenmektedir.

labo-web

blankNasıl Üretiyoruz

  • Tüm hammaddeler en yüksek tıbbi ekipman standartlarını karşılamak için tarafımızdan seçilir.
  • Üretim süreci ISO9001, ISO13485 kalite sistemlerine göre kontrol edilir.
    Üretimden sonra, ambalaj, sterilizasyon vb.Dahil olmak üzere tüm ürünler test edilir ve denetlenir.
  • Mezotech ve mezoskinline tüm referanslarının kalitesini garanti eder.
  • Tüm formülasyonların her zaman spesifikasyonlarına, görünümlerine, kalitesine ve performanslarına uymasını sağlamak için her ürün üretim öncesinde, sırasında ve sonrasında çeşitli kontrol testlerine tabi tutulur.
  • Kalite kontrol laboratuvarı üretim süreci boyunca analizler yapar: hammaddeden yarı mamul ürünlere, bitmiş ürüne kadar.

Amaç, kimyasal-fiziksel ve mikrobiyolojik parametrelerin dikkatle izlenmesi yoluyla yüksek bir ürün kalitesi sağlamaktır.

Mesoskinline Lab

Dolum ve paketleme

Ambalaj alanının tamamı PVC karo zeminler ve duvarlarla iklim kontrollüdür ve AISI304 çelik tezgahlarla döşenmiştir.

Academy-Year-Mesoskinline
nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin lütfen.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ihtiyacınız mı var?